![Tek Golle 3 Puan](https://www.akcaabathaber.com/d/news/27186.jpg)
Tek Golle 3 Puan
Deplasmanda Altın Gol
Sebat Gençlikspor deplasmanda Çankaya FK ile karşılaştı. İlk yarısı golsüz biten karşılaşmada 64. Dakikada takımımız Veysel'in attığı golle sahadan 3 puan ile ayrılmayı başardı.
Sebat Gençlikspor deplasmanda Çankaya FK ile karşılaştı. İlk yarısı golsüz biten karşılaşmada 64. Dakikada takımımız Veysel'in attığı golle sahadan 3 puan ile ayrılmayı başardı.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.