Osman Akbulut Adaylığını İlan Etti

Osman Akbulut Adaylığını İlan Etti

Osman Akbulut Adaylığını İlan Etti

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı olarak Osman Akbulut olarak açıklandı.

Parti binasında gerçekleşen tanıtım toplantısına, İlçe başkanı Mustafa Mısır, Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İyi Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Mısır, "Osman Akbulut bizim başkan adayımız değil başkanımız olacak" dedi.

Toplantıda konuşan Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut şunları söyledi “Hepimizin bildiği üzere ülkemiz çeşitli konularda zorlu bir yoldadır. Ekonomik ve sosyokültürel açıdan yaşadığımız sıkıntılar bellidir. Bunlara çözüm bulma noktasında yapacağımız her çalışma düşünceyi aşıp hareket haline gelmediği sürece hiç birimize faydası dokunmayacaktır. Biz çözüme ve her alanda üretime katkı sağlamak adına yola çıktık. Akçaabat’ımızın sorunlarını biliyor ve yakından takip ediyoruz. Gençlerimize, yetişkinlerimize, yaşlılarımıza, Akçaabatlımıza daha İYİ koşullarda hizmet sağlamak için varız. Şehrimizde kurulan sosyal merkezlerin iyileştirilerek sadece tabela olmaktan çıkıp aktif bir şekilde kullanılmasını sağlamak ana hedeflerimizden bir tanesidir. Merkezde ve köylerde yaşayan hemşerilerimizin sosyal ihtiyaçlarını karşılamak sosyal devlet geleneğimizdir. Dolayısıyla seçimden seçime ulaşılıp temas edilen sorunlarına kısa vadeli çözümler üretilen bir seçmen kitlesi yerine dertlerini dert edindiğimiz bir hemşericilik anlayışıyla ilçemizin her siyasal eğilimden gelen vatandaşlarını kucaklamak hedefindeyiz. Bu doğrultuda yüzeysel particilik anlayışının ötesinde insan odaklı çalışmalar yapacağımızı şimdiden taahhüt ederiz. Sadece ilçemizin, şehrimizin değil tüm yurdumuzda baş gösteren güvenmeme, sevgisizlik ve istikrarsızlık gibi bireysel sorunların toplumun genelini etkilediğini ve ortaya çıkarılacak her ürüne yansıdığını biliyoruz. Biz sevgi dilini insan sevmeyi seçtik. Bu tercihimizin Akçaabat’tan başlayıp ülkemizi sarması elimizden geleni yapacağız. Yeni Türkiye ismiyle sunulan projenin içinde sevgi yok. Emirler ve yasaklar var. Son derece katı bir davranış düzeni ve buna rağmen mütemadiyen kandırılma var. Onun için sevginin ve sevmenin önemini hatırlatarak başlayacağız. En değerli hedefimiz ise hedeflerimize ulaşmaktır. Yerel yönetimlerde Trabzon’umuzun güneşi olmak gayesindeyiz. Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgileri aday tanıtım toplantımızda paylaşacağım. Zaman ayırıp yanımızda olduğunuz için çok teşekkürler. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum”

Osman Akbulut Kimdir?

Osman AKBULUT  1965 Trabzon doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası olup, müteahhitlik mesleğine Trbzon’da devam etmektedir.

“Öğrenmenin yaşı yoktur”  parolasını yaşam felsefesi haline getiren AKBULUT Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 4. Sınıf öğrencisidir.

Ülkü Ocakları’nda uzun yıllar görev aldıktan sonra; MÇP kurucu İlçe Kurucu Üyeliği MHP Akçaabat İlçe Başkanlığı, Kurucu Üyeliği ve MHP Akçaabat İlçe Başkanlığı yapmıştır.

35 yıllık siyasi yaşamının getirdiği tecrübe ile cesurların iyilik hareketine katılmış, İYİ Parti 27. Dönem Trabzon 2. Sıra Milletvekili Adayı olmuştur.

osman-akbulutaa-001.jpgosman-akbulut-001.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Siyaset