Okan Koç'tan AK Parti'ye Eleştiri

Okan Koç'tan AK Parti'ye Eleştiri

Okan Koç'tan AK Parti'ye Eleştiri

Gelecek Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Okan Koç, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe’nin “Akçaabat muhalefetsiz” açıklamasına bir cevap gönderdi.

Yapılan açıklamayı eleştiren Koç’un açıklaması şu şekilde;

Son günlerde Akçaabat'ın tartışma konusu olan AK Parti İlçe Başkanı Sayın Altıntepe'nin "Akçaabat'ın sahibi var ama muhalefetsiz" söylemine muhalif bir parti ilçe başkanı olarak cevap vereceğim. Sevgili başkan! Bu Akçaabat'ın sahipleri kimlerdir? Siz İlçe yerel (İlçe başkanlığı ve belediye) yönetiminiz mi, AK Parti Genel Merkezi mi yoksa nasıl olsa yine kazanırız zihniyetiniz mi?

*Şayet Siz iseniz, görevinizi yerine getirin sizi seçen Akçaabatlılara hizmet edin. Mesela; Hastanesini tam teşekküllü işler hale getirin. Yıllardır çözülemeyen Hastane kavşağının ve diğer merkez kavşakların sorununu çözerek trafiği rahatlatın.  Akçaabat'ın otopark sorununu tamamen bitirin, yalandan yere 250 araçlık katlı otopark projeleriyle milleti kandırıp 73 araçlık kapalı otopark projesine dönmeyin. 2011 yılında yapımına başlanıp 2013'te bitecek denilen Kanuni bulvarını bitirin.

25 yıldır bitirilmeyen Akçaabat-Düzköy yolunun Akçaabat sınırları içinde kalan bölümünü bitirin.

Şehir içini rahatladın, yeni meydanlar oluşturun, şehri güneye ve batıya doğru açın.

Kanuni bulvarıyla sahil yolu arasında bağlantı yolları oluşturun.

Yeni Organize Sanayi bölgeleri oluşturun. 5 yıl önce Proje aşamasında dediğiniz Sanayi sitelerini ve Galericiler sitesini bitirin.

130 bin nüfuslu Akçaabat'ın stadyumunu ve kapalı spor salonunu yapın.

İş alanları ve yatırım alanları oluşturun, boş binaları değerlendirin, denizi sahili etkin kullanın, oteller bölgesi oluşturun, kültürel mimariye uygun binalar yaptırın, turizmi teşvik edin, yayla turizminin sıkıntılarını giderin. Eksik olan; Millet bahçesi otoparklı ve Anayol tarafı dükkanlar olacak şekilde yapılabilirdi, Spor lisesi dere kenarına ve kumsal üstüne yapılmayabilirdi, Sokak sağlıklaştırma çalışmaları ve kaldırım düzenlemesi planlı ve etap etap olsaydı hem gereğinden fazla uzamaz hem de esnafa zarar vermezdi.  Şayet AK Parti Genel Merkezi ise, sözünüzü dinlemiyor iseler, sizleri öteliyor iseler ve bunları size yaptırmıyor veya eksik yaptırıyor iseler hiç durmayın İSTİFA EDİN arkanızda biz "MUHALEFET" var. Şayet Zihniyetiniz ise, dikkat edin güvendiğiniz dağlara kar yağdı! tuz artık koktu! millet gerçekleri gördü. Kimse Akçaabat'ı oy deposu olarak görmesin! nasıl olsa oy alırız ama iş yapmayız veya eksik yaparız demesin. Çok kalmadı sayın başkan! Akçaabat'ın gerçek sahipleri, seçim zamanı bize yetkiyi verince tüm yapamadıklarınızı ve tüm eksik yaptıklarınızı tamamlayacağız.Genel olarak bu ülkede tüm vatandaşların hakkını gözeteceğiz, herkese adil davranacağız, torpil ve israfı önleyeceğiz, tarımı ve üretimi destekleyeceğiz, yolsuzluk ve usülsüzlüğe son vereceğiz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum
Siyaset