İl Başkanı Genel Başkan Yard. Oldu

İl Başkanı Genel Başkan Yard. Oldu

İl Başkanı Genel Başkan Yard. Oldu

Manevi, İlkeli, Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SağlıkMilSen), Trabzon’da yapılanmasına devam ediyor. SağlıkMilSen Trabzon İl Başkanı Mustafa Taç, Genel Başkan yardımcılığına getirildi.

Sendika Yönetimi Akçaabat’ta bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Gerçekleşen toplantıya, Milsen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Taç, MilDiyanetSen Genel Başkanı Celalettin Gül, Başkan vekili Ahmet Tahiroğlu ve Trabzon Diyanet personeli katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Akçaabatlı Mustafa Taç, Sağlık çalışanlarının sorunlarına kalıcı ve köklü çözümler üretebilmek ve onlara daha iyi hizmetler sağlayabilmek amacıyla kurulan SağlıkMilSen’in kurulduğunu ifade etti.

mustafa-tac-genel-bask-yardimcisi.jpgBugün itibari ile Trabzon İl başkanı olarak, SağlıkMilSen Genel Başkan Yardımcılığı’na getirildiğini de ifade eden Mustafa Taç, bu görevin kendisi için gurur verici olduğunu belirterek, “Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen bir sendika olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geleceğimizi inşa edecek çocuklarımıza mutlu ve müreffeh bir Türkiye bırakabilmek şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, hem teşkilatlanma ve hem de sendikal anlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah'ın izniyle, tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Aziz vatanımızda mutlu, müreffeh bir şekilde yaşamak için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Hiçbir emekçi arkadaşımızı yok saymadan, dışlamadan, tam tersine kucaklayarak, bağrımıza basacak, onun sorunlarını kendi sorunlarımız gibi telakki edeceğiz” dedi.

Mustafa Taç, tüm iş kollarından sendika olarak yakın zamanda yapılanmalarını tamamlayacaklarını ifade etti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum